Frezarka kosmetyczna, lampa do paznokci – sprzęty do hybrydy

Każdy salon manicure musi zostać wyposażony w niezbędne urządzenia oraz akcesoria. Ważnymi elementami są sprzęty takie jak m.in. wielofunkcyjna frezarka oraz mocna lampa do utwardzania lakieru. Dowiedz się więcej – poniżej podpowiadamy, jakie urządzenia są must have w pracy stylistki paznokci.

By zacząć działalność jako manicurzystka, potrzebujesz niezbędnych akcesoriów oraz urządzeń. Odpowiednim miejscem, w którym skompletujesz wszystko, co niezbędne, jest hurtownia kosmetyczna. Potrzebna będzie między innymi solidna i wydajna frezarka kosmetyczna do paznokci wraz z zestawem frezów, lampa do utwardzania lakierów, jak też inne przedmioty.

Frezarka kosmetyczna do paznokci

Dużą zaletą frezarki do paznokci jest to, że manicure będzie wykonany staranniej. Poza tym operowanie takim urządzeniem pozwala zaoszczędzić czas. Przy użyciu frezarki usuniesz skórki, opiłujesz paznokieć i zmatowisz płytkę. Dodatkowe frezy pomogą też podczas pedicure – na przykład przy usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

Metoda ta jest dużo szybsza i prostsza niż wykonywanie tradycyjnego zabiegu za pomocą pilniczka, polerki i cążków. Główne cele frezarki to również nadanie paznokciom pożądanego wyglądu i kształtu – m.in. kwadratowego lub owalnego. Każdy kobieta ma inne preferencje co do kształtu i szerokości paznokci.

Jednym z polecanych przez nad modeli jest frezarka do paznokci jd500. Posłuży do opiłowania lakierów hybrydowych, paznokci żelowych oraz akrylowych, a także bezpiecznego usuwania skórek. Model posiada regulację obrotów do 30.000 przy pomocy przełącznika, moc 35W oraz system prostego wybierania poziomu.

Profesjonalna lampa do paznokci

Jej podstawową rolą jest szybkie utwardzanie lakierów. Jest wyjątkowo trwała, gwarantuje wydajność oraz wygodę pracy. Dzięki niej oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na piękny manicure. Im większa moc lampy, tym szybciej utrwalisz preparaty do stylizacji paznokci. Od wyboru modelu zależy trwałość lakieru i czas potrzebny na wykonanie zabiegu. Przy zakupie lampy należy zwrócić uwagę na moc, kształt i design, czyli wygląd zewnętrzny. Elementy te wpływają na jakość urządzenia, a to z kolei na jakość i wygląd stylizacji.

Zestaw do paznokci

Hurtownia kosmetyczna to odpowiednie miejsce, by skompletować wszystko, co niezbędne, a także zaoszczędzić. Mogą to być także gotowe zestawy do paznokci – jeśli wolimy, możemy je skompletować także samodzielnie. W ofercie są m.in. pilniki, cleanery, płyny na bazie acetonu do usuwania stylizacji, lakiery hybrydowe, klasyczne, żele czy akryle, produkty do zdobienia, bazy czy topy.